Burun Estetiği - Dudak Dolgusu - Burun Ucu Estetiği
Burun Estetiği ve Sağlığı
Burun Estetiği Fiyatları

Burun Estetiği Fiyatları                

Burun estetiği fiyatları konusunda net bir fiyat belirlemesi yapmak doğru olmayacaktır. Burun estetiği ameliyatları günümüzde en sık tercih edilen estetik cerrahi yöntemlerinden birisidir. Çünkü burun yapısı, kişinin yüzünü tamamlayan ve güzelliğini ortaya çıkaran noktalardan birisidir.

Burun estetiği sonucunda kişinin özgüveninin arttığı ve kendini sosyal yaşamda daha mutlu hissettiği görülmektedir. Bu nedenle burun estetiği fiyatları da oldukça sık olarak araştırılmaktadır. Ancak her insanın yüz ve burun yapısı farklıdır. Bu nedenle standart bir fiyat uygulaması bulunmamaktadır. Bu noktada yapılması gereken en doğru şey, alanında uzman olan deneyimli bir doktora muayene olarak ihtiyaçların belirlemesi ve fiyat alınması olacaktır.

Burun estetiği fiyatlarını etkileyen başlıca hususlar şu şekilde listelenebilmektedir:

  • Hekimin alanında uzmanlığı ve başarısı
  • Uygulama merkezinin gerekli donanıma sahip olması
  • Ameliyat ekibinin uzman olması
  • Ameliyat tekniği

Burun Estetiği Nedir?

Rinoplasti olarak da bilinen burun estetiği, burun bölgesinde bulunan şekil bozukluklarının düzeltilmesi için yapılan bir estetik müdahaledir. Son yıllarda estetik operasyonlar arasında en sık uygulanan yöntem burun estetiğidir.

Bu nedenle burun estetiği yöntemleri ve burun estetiği fiyatları sıklıkla araştırılmaktadır.

Burun estetiği ameliyatı kişinin burnunda doğuştan olan veya sonradan meydana gelen bozuklukların düzeltilmesi için yapılmaktadır. Bu operasyonlar genel olarak estetik açıdan gerekse de işlevsel sıkıntılar sebebiyle de yapılabilmektedir. Burun estetiği ameliyatları genel olarak genel anestezi altında yapılmaktadır. Ancak nihai karar, yapılan muayene sonunda belirlenmektedir.

Burun Estetiği Ameliyatları Kaç Saat Sürüyor?

Burun Estetiği Ameliyatı ortalama 2-4 saat arasında değişmektedir.

Burun Estetiği Ameliyatlarında Hangi Teknikler Kullanılır?

Yaygın olarak açık rinoplasti ve kapalı rinoplasti tercih edilmektedir. Bunun yanında şekil bozukluğunun ciddi bir seviyede olmadığı hastalarda ameliyatsız burun estetiği de tercih edilebilmektedir.

Burun Estetiği Hangi Durumlarda Yapılmalıdır?

Burun estetiği gereken durumlar, kişinin burnunda estetik açıdan veya işlevsel açıdan bir problem olan durumlardır. Bu durumlar şu şekilde örneklendirilebilmektedir:

  • Burunda eğrilik olması
  • Kemerli burun
  • Burnun asimetrik bir görüntüsünün olması
  • Burnun aşırı küçük ya da aşırı büyük olması
  • Burun deliklerinin asimetrik olması
  • Burun yapısı nedeniyle nefes alamama durumu

Burun Estetiği ve Sağlığı Kliniğimiz’de alanında uzman ekibimiz tarafından %100 memnuniyet oranıyla burun estetiği ameliyatları gerçekleştirilmektedir.

Burun estetiği fiyatları ve burun estetiği süreci hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Randevu Tel :  +90 543 621 65 28
WhatsApp Hattı : +90 543 621 65 28
İnstagram : @opdrturgutyuce