Burun Estetiği - Dudak Dolgusu - Burun Ucu Estetiği
Burun Estetiği ve Sağlığı

Hakkımda

Op. Dr. Turgut Yüce


1983 te Afyon Emirdağ da doğan Op. Dr. Turgut Yüce, İlk ve orta öğrenimini Eskişehir’de lise eğitimini Bilecik Fen Lisesi’nde tamamladı. 2009 yılında İzmir 9 Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olarak tıp doktoru ünvanını aldı. Aynı yıl girmiş olduğu tıpta uzmanlık sınavından iyi derecede başarı kaydederek İstanbul Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne ihtisasına başladı ve Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi dalında Uzmanlık eğitimini tamamladı. 2014-2018 yılları arasında Kocaeli Sağlık Bilimleri Üniversitesi Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde görev yaptı. 2018 yılında bir süre SEKA devlet hastanesinde görev yaptı. Gerek ihtisası ve gerek uzmanlık hayatı boyunca yüzlerce başarılı ameliyata imza attı. Doktorluk hayatı boyunca 11 uluslar arası makale, 4 ulusal makale ve ulusal toplantılarda 26 tane vaka sunumu yapmıştır.

Özellikle yüz plastik cerrahisi ve burun estetiği üzerine çalışmaktadır. Bu konularda bir çok kongre ve kursa katılmıştır. Ulusal ve uluslar arası kongrelerde bir çok sözlü sunum ve posteri mevcuttur. Bu konudaki yenilik ve son gelişmeleri yakından takip etmektedir. Evli ve bir kız çocuk babasıdır. Meslek hayatına hastalarına daha iyi hizmet verebilmek için açtığı kendi kliniğinde devam etmektedir.

OP. DR. TURGUT YÜCE İLE SÜREÇ


Randevu Alma

Rinoplasti ekibimizden randevu alarak sürecinizi başlatabilirsiniz.

Tanışma ve Bilgilendirme

Burun estetiği hakkında bilgilendirme ve tanışma görüşmesi.

Muayene ve Tasarım

Burun sağlığı kontrolü ve size özel burun tasarımı planlaması.

Motivasyon Süreci

Cerrahi operasyonlar için modern ve etkili yüksek teknoloji kullanıyoruz.

Ameliyat Günü

Hizmet kalitesine güvendiğimiz hastanede özel ekibimizle karşılama ve tüm süreçlerde destek olarak operasyona hazırlama.

Ameliyat Sonrası

Ameliyat sonrası tüm süreçlerin takip edilmesi.